Bir de böyle bak.

Türkisches Fernsehen wie noch nie.

Türk-Paketi

32 türkische Sender
25+ in HD-Qualität
4 parallele Streams
100 Aufnahmestunden
69 deutsche Sender
 

Perfect +
Türk-Option

32 türkische Sender
25+ in HD-Qualität
4 parallele Streams
100 Aufnahmestunden
131 deutsche Sender, davon 111 in HD
Pay-TV Sender1

Peki nasıl devam ediyor?

So bestellen Sie Ihr türkisches TV-Paket

Paketini seç

İzlemek istediğin paketi seç.

Kayıt ol

E-Mail adresini vererek başladığın kayıt işlemini sonuna kadar tamamla. Test ayı tamamen ücretsiz ve hesabından hiçbir ödeme çekilmeyecek ancak yine de kayıt yapabilmek için sana uyan ödeme şeklini seçmeli ve hesap bilgilerini girmelisin.

Uygulamayı yükle

waipu.tv uygulamasını TV’ne yükle, az önce belirlediğin mail adresi ve şifrenle hemen izlemeye başla.

Tüm cihazlarınızdan televizyon izleyin!

Mit dem Türk-Paketi genießen Sie 32 türkische und 69 deutsche Sender auf all Ihren Geräten in ganz Deutschland, und das sogar auf bis zu 4 Geräten gleichzeitig.

Televizyon dünyasının en iyileri!

Genießen Sie Ihre Lieblingsformate wie Serien, Filme oder Shows in türkischer und deutscher Sprache. Erleben Sie ein völlig neues Unterhaltungsfernsehen in bester HD-Qualität jederzeit, überall und auf all Ihren Geräten.

Häufig gestellte Fragen

Nedir Bu Waipu?

Waipu bir IPTV sistemi. Güçlü altyapısı sayesinde çanakla, kablo tv’yle uğraşmadan, en sevdiğin Türk kanallarını televizyonuna ve internete bağlanan tüm cihazlarına getiriyor. Üstelik HD görüntü kalitesiyle.

Nasıl Üye Olurum?

Yapman gereken tek şey waipu.tv/turk adresinden kaydolmak. İlk ay bizdensin, Waipu’yu denemesi bedava. Sonrasında üyeliğine her ay 9,99’dan başlayan fiyatlarla devam edebiliyor, istediğin ay üyeliğini sonlandırabiliyorsun. Yıllık sözleşmeler yok.

Nasıl İzlerim?

Üye olduktan sonra Smart TV kullanıyorsan Waipu uygulamasını televizyonuna indirebilir ve izlemeye başlayabilirsin. Diğer televizyonlarda ise Amazon Fire TV Stick, Google Chromecast ya da Apple TV gibi bir cihaz olmalı. Bu cihazları en yakınındaki Saturn, Medimarkt gibi mağazalardan veya internette amazon.de’den yaklaşık 35 Euro’dan başlayan fiyatlara satın alabilirsin.

Kaç Ekrandan İzleyebilirim?

Tek bir Waipu üyeliğiyle dört farklı ekrandan dört farklı yayını aynı anda izleyebilirsin. Biri salonda biri yatak odasında farklı şeyler mi izlemek istiyor? Hay hay! Aynı anda bir başkası telefondan favori dizisini bir diğeri bilgisayardan en sevdiği yarışmayı izleyebilir.

Waipu Legal mi?

Piyasada birçok güvenilmez korsan IPTV mevcut. Waipu bunlardan biri değil, Türkçe kanalları izleyebileceğin ilk ve tek legal IPTV. Korsan izlediğinde tüm yılın parasını ödemene rağmen yayının bir anda kaybolması, sürekli donması, gerektiğinde yetkili kimseye ulaşamaman gibi riskler mevcut. Ayrıca çoğunlukta sadece tek bir TV’den izleyebilirsin. Waipu’da tek abonelikle dört farklı ekrandan dört farklı yayını aynı anda izlemek mümkün. Elbette korsan izlediğinde hukuki cezalar da söz konusu.
1 Ergänzende Produktinformationen zur Pay-TV-Option Die Pay-TV-Option kann flexibel zu unserem Comfort- oder Perfect-Paket hinzugebucht und unkompliziert monatlich gekündigt werden. Die Option kostet nur 10 € pro Monat. Zum Start erhalten unsere Perfect-Kunden die Pay-TV-Option promotional ohne weiteren Aufpreis zu Ihrem Paket dazu.